poradnikLawenda – magiczna, pachnąca roślina, bywa czasami kapryśna w uprawie. Dlatego w naszym Poradniku Jak uprawiać lawendę dla przyjemności i zysku, dzielimy się z czytelnikami naszymi doświadczeniami, udzielamy wskazówek, jak najlepiej uprawiać tę roślinę.

Cieszy nas ogromnie, że uprawa lawendy w Polsce spotyka się takim dużym zainteresowaniem. Jak grzyby po deszczu, powstają lawendowe pola. Na wielu z nich rosną rośliny z naszej szkółki, a ich właściciele często korzystali z wiedzy przekazanej w naszym Poradniku.

Pierwszy nakład wersji papierowej Poradnika ukazał się w roku 2009. Po dwóch latach powstało drugie, poprawione wydanie. Niestety, nakład wersji papierowej szybko się wyczerpał i jak na razie nie planujemy dodruku.

W odpowiedzi na liczne zapytania o dostępność tej publikacji, dwa lata temu powstało wydanie w wersji elektronicznej. Wydanie elektroniczne zawiera dużo więcej zdjęć, a zakup jest natychmiastowy.

Tych z Państwa, którzy planują kupno naszej publikacji zapraszamy na stronę www.poradniklawenda.pl na której jest możliwość dokonania zakupu.

Obecna cena Poradnika to 19,60 zł. Do końca tego roku książka będzie sprzedawana po tej cenie, ale od 1 stycznia 2017 cena wzrośnie do 29 zł.  

Z pewnością będziemy jeszcze książkę modyfikować i uaktualniać wraz z upływem czasu, natomiast nowe, uaktualnione i poszerzone wersje będą wszystkim tym, którzy już kupili naszą książkę, udostępnione bezpłatnie.

W Poradniku zawartych jest bardzo dużo cennych informacji dotyczących uprawy i wykorzystania lawendy.  Przeczytajcie co piszą Ci, którzy już kupili naszą publikację:

Jeśli ktoś pokochał lawendę musi przeczytać tę książkę, to wspaniały poradnik! Bardzo polecam.

Miły kontakt, błyskawiczna wysyłka, a sama książka („Jak uprawiać lawendę…”) warta posiadania: przystępnie napisana, zwięzła, dająca konkretne wskazówki, jednym słowem zawiera wiadomości jakich się poszukuje.

Serdecznie dziękuję za książkę. Działki wprawdzie nie posiadam, ale planuję posadzić lawendę na balkonie i jestem pewna, że dzięki Państwa radom będzie pięknie rosła.

Błyskawiczna przesyłka, bardzo praktyczny poradnik – dziękuję bardzo.

Książka super lepsza niż oczekiwałam !!! Polecam wszystkim zainteresowanym, naprawdę warto kupić.

Bardzo szybka dostawa, Poradnik jest super, polecam w 100%.

Bardzo miły kontakt, szybka wysyłka i fantastyczny poradnik!

Pierwszy w Polsce super profesjonalny poradnik, dotyczący lawendy. Gratuluję i pozdrawiam. POLECAM!!!!!

Wyjątkowo przydatny infor. dla wszystkich miłośników lawendy. Pomimo, że lawenda rośnie w moim ogrodzie ponad 30 lat, dzięki tej książce dowiedziałam się mnóstwa ciekawych i potrzebnych rzeczy! Będę mogła o nią lepiej dbać! Polecam!

Bardzo polecam poradnik o uprawie lawendy Państwa Pawlaków! Świetna lektura dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z tą wdzięczną rośliną.

Właśnie dotarł do mnie poradnik. To był udany zakup.

poradnik_cover_back